Ghostrunner na Nintendo Switch w wersji pudełkowej

Ghostrunner to cyberpunkowa gra akcji stworzona przez polskie studio One More Level przy współpracy z 3D Realms i Slipgate Ironworks. Wydawcą gry jest również polska firma All in! Games a współwydawcą 505 Games. Gra miała swoją premierę 27 października 2020 na PC, PS4 i Xbox One. Na Nintendo Switch pojawiła się 10 listopada 2020 ale po krótkim czasie zniknęła i powróciła do eShop’u 9 grudnia 2020. Możliwe, że powodem takiej akcji były problemy z komunikacją na linii wydawca – developer. O tym pisano ostatnio na PolskiGameDev.pl.

Gdzieś w okolicach premiery Ghostrunner’a na Nintendo Switch (tej pierwszej) pojawiła się również informacja o wersji pudełkowej. Niestety gra w pudełku miała ukazać się jedynie w Azji pod koniec stycznia 2021. Od razu wiedziałem, że będę chciał ją kupić w tej wersji.

Ze sprowadzeniem gry nie miałem najmniejszego problemu. Ghostrunner dostępny jest w sklepie Play-Asia w cenie 136 zł za wersję „ASIA” (chińska okładka) albo za 190 zł w wersji japońskiej. Ja wybrałem tą tańszą, razem z przesyłką zapłaciłem 170 zł.

Premiera fizycznego wydania Ghostrunner’a miała miejsce 28 stycznia 2021, dzień wcześniej paczka z grą została do mnie wysłana. Dotarła 16 lutego w stanie idealnym. Jak się prezentuje wydanie? Jest to standardowe wydanie, bez żadnych kolekcjonerskich dodatków. Po prostu pudełko i cartridge. Język na okładkach to chiński, sama gra posiada kilka wersji językowych. Mi. angielską i polską. Poniżej wrzucam parę fotek, skan okładki oraz wideo z „unboxingiem”.

Ghostrunner Switch Box
Ghostrunner środek pudełka
Ghostrunner Nintendo Switch cart
Ghostrunner cover scan
Skan środek

Dodaj komentarz