Kolekcjonerka Xenoblade Chronicles 3 – data premiery i preorder

Xenoblade Chronicles 3 zostało zapowiedziane na poprzednim Nintendo Direct w luty 2022 roku. Seria ma wielu fanów i zapowiedź kolejnej części została przyjęta z entuzjazmem. Niestety ja raczej nie należę do fanów serii (strasznie się odbiłem od Xenoblade Chronicles DE), jednak muszę przyznać, że zwiastun zrobił na mnie wrażenie. Pierwotnie gra została zapowiedziana na wrzesień 2022. Nintendo zrobiło jednak małą niespodziankę i przyspieszyło datę premiery. Oficjalna data premiery Xenoblade Chronicles 3 to 29 lipca 2022 czyli powiedzmy, że dwa miesiące wcześniej niż wcześniej planowano. 

Co więcej dostaliśmy kolejny zwiastun a wraz z nim (oprócz wspomnianej daty premiery) zaprezentowano edycję kolekcjonerską. Z tego co możemy zauważyć kolekcjonerka Xenoblade Chronicles 3 będzie zawierała specjalne pudełko kolekcjonerskie, artbook oraz steelbook. No i oczywiście pudełko z samą grą. 

Preordery jeszcze nie wystartowały z informacji przekazanych przez NIntendo wynika aby sprawdzać oficjalny sklep Nintendo i tam czekać na dalsze szczegóły. Nie mam również informacji o dostępności tej wersji w Polsce ale na 99% będzie ona również dostępna w polskiej dystrybucji, więc nie ma co polować na zagranicznych stronach oficjalnego sklepu Nintendo. Gdy tylko kolekcjonerka pojawi się w polskich sklepach zaktualizuję wpis. 

Standardowa edycja Xenoblade Chronicles 3 jest już dostępna w preorder w Ultimie.

Dodaj komentarz