Nocna premiera The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Premiera The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom już za dwa dni ale dla niektórych właściwie już jutro w nocy. Kilka sklepów postanowiło dla fanów marki zorganizować nocną premierę aby zaraz po północy graczę mogli cieszyć się nową cześcią przygód Linka. Osobiście wiem o co najmniej trzech sklepach organizujących taką premierę. Pewnie dla wielu nie pocieszający jest to, że wszystkie trzy sklepy znajdują się w Warszawie. Jednak jak znacie (albo prowadzisz) sklep gdzie też organizowana jest nocna sprzedaż to proszę daj znać w komentarzu.

Gdzie nocna premiera The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom?

Cieszy również fakt, że oficjalny dystrybutor gier i konsol Nintendo w Polsce postanowił zorganizować własne wydarzenie. Będzie ono miało miejsce w centrum handlowym Blue City w Warszawie a sprzedaż będzie prowadzona w MediaMarkt. Sklep również organizuje konkurs, w którym można wygrać konsolę Nintendo Switch OLED w wersji The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Kolejnym sklepem jest Ultima, gdzie przy ulicy Ludwika Waryńskiego 10 będzie można odebrać zamówiony preorder ale też kupić grę. Zapowiedziano, że nawet wersję kolekcjonerskie będą dostępne od ręki. Zaplanowano również konkurs wiedzy o serii gdzie nagrodą będzie notes z motywami z gry. Do zamówionych preorderów będą dodawane gadżety. To właśnie tutaj planuję odebrać swój egzemplarz.

Sklep PerfectBlue w centrum Land też wystartuje z nocną sprzedażą. Zaczyna się ona równo o 0:00. Też przewiduję możliwość zakupu gier bez preorderów i ma dodawać gadżety.

Dodaj komentarz