Black Friday 2022 – Nintendo Switch – najlepsze oferty!

Black Friday już na dobre trafił do Polski. Chyba wszyscy utożsamiają to hasło z świetnymi okazjami do kupna mniej lub bardziej potrzebnych rzeczy w dobrych cenach. Właściwie każdy sklep z tej okazji organizuję wyprzedaże. Czasami określają to jako Black Week i rozpoczynają na wiele tygodni przed faktycznym „czarnym piątkiem”. Ten prawdziwy Black Friday w 2022 roku wypada 25 listopada.

Oczywiście trzeba być czujnym i weryfikować wszystkie promocje bo niektóre oferty to zwykłe ściemy (czyli tak zwany Fake Friday). Sprzedawcy kilka tygodni przed Black Friday podwyższają cenę produktów aby w promocyjny piątek obniżyć ją do ceny wyjściowej. Dlatego co roku z okazji Black Friday robię specjalny dedykowany wpis, w którym umieszczam linki do prawdziwych dobrych promocji związanych z Nintendo Switch (właściwie ogólnie z grami i elektroniką) ale też zwracam uwagę na te ściemniane.

Sam zostałem fanem listopadowych wyprzedaży o momentu dorwania w bardzo dobrej cenie (99 EURO) Xbox One S All-Digital parę lat temu. Od tamtej pory bacznie śledzę wszelkie promocję. To też dobry moment aby zaopatrzyć się w prezenty dla najbliższych z okazji Mikołajek czy Bożego Narodzenia.

Zbliżamy się wielkimi krokami do Black Friday (tak jak pisałem jest to piątek 25 listopada 2022), dlatego pora na wpis z promocjami. Wpis będzie aktualizowany gdy pojawią się jakieś nowe ciekawe promocję. Ale już teraz możecie go sobie dodać do „ulubionych” w przeglądarce i śledzić go na bieżąco.

Część sklepów wystartuje ze swoimi promocjami wcześniej. Amazon zapowiedział już Black Friday Week, który startuje już 18 listopada i potrwa tydzień. Allegro startuje za to swój „Black Week” w poniedziałek 21 listopada. Na razie nie mamy listy promocji.

Konsola Nintendo Switch w promocji na Black Friday

Podczas Black Friday 2022 na Allegro będzie można kupić Nintendo Switch V2 za 1179 zł. Jest to dobra cena chociaż nie tak niska jak w zeszłym roku i jest identyczna jak kilka tygodni temu podczas promocji Smart Week. Jednak jeśli macie ją w liście do Świętego Mikołaja to to jest prawdopodobnie ostatnia okazja aby ją taniej kupić przed Świętami.

Gry na Nintendo Switch

Amazon chyba „po cichu” zaczął trochę wcześniej akcję wyprzedażowe. Obecnie w ofercie polskiego sklepu dostępne jest:

Ring Fit Adventure za 266,59 zł. Jest to dobra cena bo ostatnio najtaniej widziałem za trochę ponad 300 zł.

Pikmin 3 Deluxe za 135,69 zł. Jest to taniej niż najlepsza w tej chwili oferta na Allegro (149 zł). Grę też cieżko upolować za mniej niż 150 zł. Aktualizacja 21.11.2022: Właśnie pojawiła się jeszcze lepsza oferta na Amazon. Teraz można Pikmina 3 dorwać za 121,17 zł

Akcesoria Nintendo

Mini przenośna konsolka Game & Watch: The Legend of Zelda w MediaExpert za 149 zł! (21.11.2022) Nie jest to najtańsza cena w historii (bywała dostępna w takiej cenie nawet we wrześniu), jednak jak ktoś przeoczył promocję ot teraz jest dobry moment aby to nadrobić. Również Amazon oferuje tę konsolkę w takiej samej cenie.

Konsole Xbox Series X

Może nie jest to super oferta ale jedna w tej chwili tańszych w internecie. Otóż konsola Xbox Series X w cenie takiej jak na premierze czyli 2299 zł. W innych sklepach cieżko dostać konsole bez dodatkowych gier lub w zawyżonej cenie. Tutaj mamy taką możliwość.

Konsole i gry na PlayStation

PlayStation również wystartowało ze wcześniejszą promocją na swoje gry i akcesoria. Sporo hitowych gier na PS4 można dostać za niespełna 40 zł. Są to między innymi God of War (2018), Death Stranding, The Last of Us Part II oraz Ghost of Tsushima. Sony regularnie co jakiś czas przygotowuje promocje w które możemy kupić ich hit na 40 zł ale to pierwszy raz gdy możemy kupić Death Stranding i Ghost of Tsushima w tak niskiej cenie.

SIFU (25.11.2022) na PlayStation 5 za jedyne 140 zł.

Można również dorwać pad do PlayStation 5 DualSense za 239 zł.

Gra Horizon Forbidden West na PS5 w historycznie niskiej cenie! 137 zł na Amazon! (19.11.2022)

Horizon Forbidden West Black Friday

Dodaj komentarz