Pierwsze Nintendo Direct w 2023 roku – co zobaczymy? Gdzie oglądać?

Oprócz tego, że dziś poznaliśmy wyniki finansowe Nintendo za poprzedni kwartał to firma zapowiedziała również nowe Nintendo Direct. Prezentacja nadchodzących gier na Nintendo Switch będzie miała miejsce już jutro, czyli 8 lutego 2023 o godzinie 23:00 czasu polskiego (CET).

Lutowe Nintendo Direct ma się skupiać na grach z pierwszej połowy 2023 roku ale jak to często bywa niewykluczone, że pojawi się zapowiedź czegoś dużego, wykraczającego poza te ramy czasowe. Sądzę, że pewniakiem jest prezentacja nowych informacji o The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (i mam nadzieję, że nie będzie to informacja o zmianie daty premiery). Być może usłyszymy coś więcej o Pikmin 4 no i po cichu liczę na coś związanego z serią Metroid.

Prezentacja ma trwać jakieś 40 min i oczywiście będzie dostępna na YouTube. Osobiście polecam oglądać ją w wersji UK gdzie daty premier mają europejski format. Naturalnie dostępna jest teraz wersja US oraz japońską (ta się czasami minimalnie różni zawartością).

Linki do Nintendo Direct w każdej wersji umieszczam poniżej. Też będę starał się przygotować podsumowanie tekstowe aby ci co nie mogą oglądać na żywo, rano do kawki mogli na spokojnie przejrzeć i wybrać co ciekawsze kąski.

Nintendo Direct 2023 – streaming UK

Nintendo Direct 2023 – streaming US

Nintendo Direct 2023 – streaming JP

Dodaj komentarz