Preorder Metroid Dread – premiera już 07.10.2021!

Premiera Metroid Dread już w najbliższy piątek czyli 7.10.2021. Sądzę, że to dobra pora aby pomyśleć nad złożeniem preordera. Gdzie najlepiej kupić nowego Metroida? Ja preferuję Allegro. Tam swoje oferty wystawiają nawet wielkie sieci handlowe a posiadając Allegro Smart mamy za darmo wysyłkę a z opcją paczkomatów gra może być do nas dostarczona nawet w weekend (gdyby z jakiś powodów nie dotarłaby w piątek).

Przy premierze Super Mario 3D World ta opcja się przydała, bo dostawa była opóźniona i sklep wysłał ją dopiero w piątek, ale w sobotę wylądowała w moim paczkomacie. Także polecam! Dodatkowo jak korzystamy z Allegro Pay możemy rozłożyć zakup na raty lub ew. odroczyć płatność o miesiąc.

Metroid Dread najtańszy preorder

Najtańsza podstawowa edycja Metroid Dread na Allegro możemy kupić za 209 zł:

Matroid Dread – sklep Uniblo

Matroid Dread – sklep Master Game

Oba sklepy mają Allegro Smart ale gwarantują wysyłkę w piątek dlatego najwcześniej dostaniesz je w sobotę.

Metroid Dread najtańszy preorder z dodatkami

To już prawie standard, że do preorderów gier Nintendo dołączane są jakieś bonusy w postaci naklejek czy breloczków. Tak jest i teraz. Można zamówić Metroid Dread z naklejkami, breloczkiem i podkładką pod myszkę za 222,59 zł:

Metroid Dread – sklep Konsole i Gry

Metroid Dread Switch Naklejki
Metroid Dread Switch + BONUS Tryb gry singleplayer
Metroid Dread Switch Podkładka pod mysz

Metroid Dread Preorder Edycji Specjalnej

W sprzedaży jest też edycja specjalna Metroid Dread więcej możesz przeczytać o niej tutaj. Jej dostępność jest niezwykle ograniczona i cena też jest mocno zróżnicowana. W MediaMarkt była sprzedawana za 379 zł ale szybko się wyprzedała. Na Allegro niekiedy dochodzi do 500 zł. Dostępna jest też w Ultimie za 479 zł.

Sklep Perfect Blue na Allegro wrzucił 5 sztuk kolekcjonerki za 499 zł. Link tutaj

Dodaj komentarz