Metroid Dread Edycja Specjalna i amiibo

Podczas E3 2021 została zapowiedziana nowa gra z serii Metroid. To niespodzianka bo wszyscy liczyli na informacje odnośnie Metroid Prime 4, który był zapowiedziany już 4 lata temu. Nic się takiego nie stało, dostaliśmy jedynie zapewnienie, że jest on w produkcji ale producenci nie mogą go jeszcze nam pokazać. Za to dostaliśmy Metroid Dread nawiązujący do klasycznych części serii bo jest to platformówka 2D (2.5D bo tak naprawdę to wszystkie modele są w 3D a my widzimy to z boku).

Zwiastun możecie znaleźć w moim podsumowaniu Nintendo Direct a poniżej możecie sprawdzić potężną dawkę gameplay’a.

Metroid Dread będzie miał swoją premierę 8 października 2021 roku. Wraz ze standardową edycją pudełkową dostępna będzie Edycja Specjalna. W skład Metroid Dread Edycja Specjalna wchodzi: karta z grą, steelbook, 5 kart z grafikami z gier Metroid oraz 190 stronicowy art book z projektami ze wszystkich gier serii. Preorder na wydania fizyczne jeszcze nie wystartował.

Pudełko Medroid Dread Edycja Specjalna
Metroid Dread Edycja Specjalna

Zestaw amiibo Samus and E.M.M.I

Wraz z grą na rynek trafi zestaw figurek amiibo z Samus w stroju znanym z Metroid Dread oraz E.M.M.I. Zeskanowanie Samus daje dodatkowy zbiornik energii zwiększający zdrowie o 100. Dodatkowo moża jeszcze raz go użyć aby się uleczyć (ale tylko raz dziennie). Zeskanowanie E.M.M.I. zwiększa ilość pocisków o 10 a dodatkowe zeskanowania uzupełnia amunicję o kilka pocisków (tez można użyć tego raz dziennie).

amiibo Metroid Dread

Preorder również jeszcze nie wystartował. Nie mam też lepszych zdjęć.

1 komentarz do “Metroid Dread Edycja Specjalna i amiibo”

Dodaj komentarz