W co grać na Nintendo Switch? 15 Marca

Wczoraj do eShopu trafiły trzy interesujące tytuły. Nie są to mega duże produkcje, dwie z nich to w zasadzie porty z telefonów, a trzecia to DLC, ale są na tyle ciekawe, że postanowiłem o nich tutaj wspomnieć. Co więcej dwie to polska produkcja.

Golf Peaks

Hit z iOS przeniesiony na Nintendo Switch. Wbrew nazwie nie jest to gra sportowa czy symulator golfa, a relaksująca gra logiczna stworzona przez łódzkie studio afterburn.games. Nie grałem jeszcze w Golf Peaks ale z trailera i opinii z innych platform, wynika, że jest to totalnie gra dla mnie. W grze mamy za zadanie oczywiście wbić piłeczkę golfową do dołka, ale mamy ograniczoną ilość i rodzaj ruchów. W każdej planszy, a jest ich 100, mamy do dyspozycji kilka kart akcji, które odpowiadają za możliwe rodzaje uderzeń. Dodatkowo relaksacyjna muzyka i przyjemna dla oka i minimalistyczna grafika. Brzmi totalnie jak gra dla mnie. Cena to 20 PLN.

Hook

Gra bardzo podobna do Golf Peaks jeśli chodzi o założenia – przyjemna, relaksująca gra logiczna. Również jest to polska produkcja znana z telefonów. Grę parę lat temu opisałem na swoim innym bloku. Możesz ją przeczytać tutaj. https://androapps.pl/hook-to-kolejna-wciagajaca-gra-polskiego-studia-rainbow-train/

Captain Toad: Treasure Tracker DLC

No i ostatnia gra to DLC do Captain Toad: Treasure Tracker, czyli 5 nowych map i 18 wyzwań. Gra jest na mojej liście zakupów bo demo jest świetne.

Dodaj komentarz