Top 10 sprzedaży gier na Nintendo Switch w październiku 2022

Allegro to najpopularniejszy serwis e-commerce w polskimi internecie. Swego rodzaju platforma sprzedażowa według szacunków jakie znalazłem w internecie stanowi 35% całego handlu internetowego u nas w kraju. Osobiście na Allegro bardzo często kupuje, nawet jeśli kupuje od mojego ulubionego sklepu to bardziej mi się opłaca zrobić to przez tą platformę bo mam darmową wysyłkę.

Sądzę, że udział rynku Allegro jest na tyle duży i w oparciu o popularności produktów u nich możemy śmiało założyć, iż te same produkty w innych sklepach są tak równie popularne. Oczywiście pewnie zdarzają się jakieś anomalie gdzie jakiś sklep ma super promocje na jakąś rzecz, wówczas tam wybija się bardziej ponad przeciętną.

Niemniej na podstawie sprzedaży gier na Allegro postanowiłem zrobić taki ranking najpopularniejszych gier na Nintendo Switch w zeszłym miesiącu.

Allegro grupuje wszystkie oferty tych samych produktów a gdy sortujemy je według popularności otrzymamy listę najpopularniejszych gier (wszystkich ofert) w tej kategorii z ostatnich 30 dni. Dane zbierałem 2 listopada, więc swoim zasięgiem obejmują praktycznie cały październik.

Oczywiście, niektóre oferty mogą być już niedostępne dlatego ranking nie jest idealny.

Top 10 gier na Nintendo Switch w październiku 2022:

  1. Bayonetta 3
  2. Pokemon Violet
  3. Minecraft
  4. FIFA 23 Legacy Edition
  5. Pokemon Scarlet
  6. Nintendo Switch Sports
  7. Persona 5 Royale
  8. Splatoon 3
  9. Mario + Rabbids Sparks of Hope Switch
  10. NieR:Automata The End of YoRHa Edition

Dodaj komentarz