Pstryczek News #3

Zapraszam na listę najciekawszych newsów związanych z Nintendo Switch jakie pojawiły się w ubiegłym tygodniu (3 lutego – 9 lutego 2020). Co prawda ubiegły tydzień był biedny jeśli chodzi o jakieś wielkie newsy o Nintendo Switch. Ale coś postarałem się wybrać.

The Outer Worlds opóźniony na Switcha.

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że premiera The Outer Worlds na Nintendo Switch miała mieć miejsce 6 marca. Teraz już wiemy, że to nie nastąpi. Wszystko spowodowane jest przez corona wirusa, który spowalnia finish developmentu i produkcję kartridży. A no właśnie, gra jednak wyjdzie na fizycznych nośnikach, wbrew temu co można było wywnioskować wcześniej.

Nie jest znana jeszcze nowa data premiery.


Wersja Nintendo Switch Animal Crossing również opóźniona.

Nintendo też boryka się z problemami w produkcji spowodowanej zamieszaniem z corona wirusem. Specjalna wersja konsoli Nintendo Switch, o której pisałem w zeszłym tygodniu zostaniej opóźniona. Nie wiadomo jeszcze do kiedy.


The Wonderful 101 Remastered na Nintendo Switch.

PlatinumGames uruchomiło zbiórkę na Kickstarterze na remaster gry The Wonderful 101, wydajnej pierwotnie na Wii U. Zbiórka już okazała się sukcesem ale jak to zauważył Quaz, zabieg ten bardziej wygląda na pomysł do sprzedania preorderów niż faktyczną potrzebę finansowania projektu. Premiera będzie już w kwietniu i raczej proces portowania (bo w sumie to bardziej będzie port niż remaster) na pewno nie będzie trwał tylko 2 miesięcy.


Cyberpunk 2077 za “ciężki” na Switcha.

Raczej nie jest to news z gatunku zaskakujących. John Mamais, producent Cyberpunk 2077 od CD Projekt Red, zapytana w jednym z wywiadów o możliwość przeportowania gry na Nintendo Switch, że “gra może być za ciężka” na to.

Dodaj komentarz