Wystartował preorder kolekcjonerki Vampire: The Masquerade

Jakiś czas temu pisałem o zamieszaniu z pudełkowym wydaniem Vampire: The Masquerade. Wówczas wiadomo było jedynie, że podpisano nową umowę na wydanie fizyczne gier Vampire: The Masquerade – Coteries of New York i Vampire: The Masquerade – Shadows of New York z firmą Funstock Distribution Ltd. Teraz poznaliśmy szczegóły a dokładnie zawartość kolekcjonerki oraz przybliżoną datę premiery.

Vampire: The Masquerade w edycji kolekcjonerskiej zostanie wydany na PS4 oraz Nintendo Switch. Jej zawartość to oczywiście kartridże z oboma grami, USB w klimatach z gry a na nim ścieżka dźwiękową z gier oraz artbook. To wszystko będzie opakowane w duże kolekcjonerskie opakowanie. Premiera zapowiedziana jest na „zimę”.

Vampire: The Masquerade Kolekcjonerka

Zawartość kolekcjonerki jest podobna do tej, która miała być wydana przez BadLand (finalnie to nie nastąpiło a umowa została zerwana). Tam jednak muzyka z gry miała być wydana na winylu a nie dostarczona na USB. Zdecydowanie byłaby to większa gratka dla kolekcjonerów.

Grę można zamawiać w oficjalnym sklepie Funstock a cena to 64,99 funtów ale doliczyć trzeba 4 funty przesyłki do polski. Po obecnym kursie daje nam to prawie 390 zł. W sprzedaży jest też wersja standardowa zawierająca jedynie same gry. Jej cena to 35 funty.

Dodaj komentarz