Nowe Nintendo Direct 28.08.2020?

Redaktor VentureBeat, Jeff Grubb przewiduje, że do końca przyszłego tygodnia zobaczymy nowe Nintendo Direct, czyli prezentacje nowych gier. Oczywiście należy to traktować na razie jedynie jako plotka, ale Grubb znany jest z „przewidywania” tego typu rzeczy. To on wypuścił w świat plotki o marcowym Indie World Showcase i Nintendo Direct, które się potwierdziły. To on wcześniej też wspominał o wydaniu Pikmina 3 na Switch.

Zauważa on również, że Direct musi się odbyć przed 16 września, bo właśnie na ten dzień Nintendo zaplanowało specjalne spotkanie z inwestorami. O wiele łatwiej będzie wcześniej ujawnić wszystkie wielkie tytuły, które planuje wydać firma niż odpowiadać inwestorom o tym bezpośrednio.

Też uważam, że kolejny Nintendo Direct musi się pojawić niedługo. Przed nami najbardziej gorący kwartał, jeśli chodzi o sprzedaż konsoli i gier, a aktualnie Nintendo nie ma wielkich tytułów na swojej liście premiera. Po za Pikminem 3 nie bardzo jest na co czekać.

Liczę, że Nintendo trzyma jakiegoś asa w rękawie i bardzo bym chciał, aby była nim The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2. W końcu trzeba jakoś walczyć o miejsce na rynku z Xbox Series X i PS5.

News znaleziony na Nintendo Everything.

Dodaj komentarz