Nintendo Switch Mario Red & Blue Edition w Polsce

W zeszłym tygodniu Nintendo zaprezentowało nową wersję konsoli Nintendo Switch Mario Edition. Nie jest to Nintendo Switch Pro ale specjalna edycja z Mario, wieńcząca swoisto trzydziestopięciolecie gier z hydraulikiem. Konsola to sprzętowo dokładnie to samo co Nintendo Switch V2 z tym, że w specjalnych czerwono-niebieskich barwach kojarzonych z Mario (albo Spiderman’em 😉 ) Oto jak się prezentuje:

Mi bardzo przypadła do gustu, tak bardzo, że z chęcią bym wymienił mojego Switcha V1. Warto zauważyć, że jest to pierwsza specjalna edycja zmieniająca kolor samej konsoli a nie tylko dodająca nie niej specjalne wzorki. Mamy rownież specjalnego koloru JoyCony (to chyba ten sam kolor co wydane z okazji Super Mario Odyssey) oraz uchwyt łączący je w pada. Wszystko to prezentuje się rewelacyjnie. No może poza tą czarną nożką z tyłu konsoli która zedecydowanie psuje efekt.

Nintendo Switch Mario Edition można już zamawiać w Polsce. Jego cena to 1649 zł w MediaMarkt. Preorder już wystartował. Na stronach MediaExpert też już widniej ten produkt jednak sprzedaż jeszcze nie ruszyła i jest dostepny do zamówienia za 1599,99 zł. Avans sprzedaje konsole za 1599 zł. Ceny można również porównać na Ceneo. Premiera nowej wersji konsoli zapowiedziana jest na 12 lutego 2021 roku.

Dodaj komentarz