Konsola Nintendo Switch Monster Hunter Rise Edition

Nintendo zaprezentowało kolejną edycje specjalną swojej flagowej konsoli. Tym razem edycja specjalna Nintendo Switch powstała z okazji premiery gry Monster Hunter Rise. Konsola to standardowa wersja V2 z szarymi JoyCon’ami ale ozdobiona motywami z gry Monster Hunter. Ornamenty w złoto-czarnych barwach znajdziemy na każdym elemencie konsoli. Począwszy od dock’a poprzez tył i przód JoyCon’ów a skończywszy na tyle konsoli. W zestawie znajduje się cyfrowa wersja Monster Hunter Rise, DLC oraz dodatki związane z zakupem przedpremierowym gry.

Cały zestaw można obejrzeć w pełnej krasie na poniższych zdjęciach.

Nintendo Switch Pro Controller Monster Hunter Rise

Specjalna edycja Nintendo Switch Monster Hunter Rise to nie jedyna rzecz jaka towarzyszy premierze gry. Fani, którzy nie chcą ale nie mogą kupić nowej wersji konsoli mogą się zainteresować specjalną edycją Pro Controllera do Nintendo Switch w barwach Monster Hunter Rise.

Konsola i pad będą dostępne 26 marca 2021 roku czyli w dzień premiery gry. Preorder można składać w oficjalnym sklepie Nintendo w UK. W polskich sklepach jeszcze nie widziałem takiej oferty. Jak tylko się pojawią, zaktualizuję artykuł.

Aktualizacja – Preorder

Konsola Nintendo Switch w edycji Monster Hunter Rise dostępna jest w sklepie Ultima. Cena 1849 zł. Za to ProController jest już w kilku sklepach i na Allegro. Cena zaczyna się od 290 zł.

1 komentarz do “Konsola Nintendo Switch Monster Hunter Rise Edition”

Dodaj komentarz