[E3 2021] Gdzie oglądać prezentację Nintendo Direct?

Nintendo, w odróżnieniu na przykład do Sony zaplanowało swoją konferencję podczas tegorocznego E3. Odbędzie się ona dzisiaj czyli 15 czerwca o 18:00 czasu polskiego. Wówczas zobaczymy specjalny Nintendo Direct podczas E3 2021. Przewidywane jest ponad 40 minut prezentacji gier. Gdzie oglądać Nintendo Direct? Poniżej wrzucam link do bezpośredniej transmisji na YouTube.

Na co możemy liczyć? Swoistym “pewniakiem” jest Nintendo Switch Pro. Ostatnie plotki mówiły o tym, że jeszcze przed E3 zobaczymy odświeżoną wersję Switch’a. Jednak jak na razie to się nie wydarzyło, więc prawdopodobnie podczas prezentacji Nintendo ujawni szczegóły.

Po cichu liczę na zapowiedź jakiś wydarzeń związanych z celebracją 35 lecie serii The Legend of Zelda. Idealnie byłoby zobaczyć zwiastun i datę premiery Breath of the Wild 2. Z wielką chęcią przyjmę jednak też każdy ewentualny port/remake Zeldy (proszę Wind Waker!). 

Pokemonów raczej nie zobaczymy, ostatnio zapowiedziano nowe gry z tej serii.

Prawdopodobnie zobaczymy nowe DLC do Smash Bros. To bardzo popularny tytuł, zwłaszcza w USA a w sumie E3, pomimo iż ma zasięg globalny, to dedykowane jest temu rynkowi.

Ciekawe czy poznamy jakieś informacje na temat Metroid 4? Grę zapowiedziano 4 lata temu, ale jak wiadomo jej produkcja jakiś czas temu została zresetowana. Zaorano dotychczasową pracę i rozpoczęto od nowa. Czy już jest czas aby ujawnić rąbka tajemnic? Zobaczmy.

Duża gra z Mario? Fajnie by było ale wątpię bo w zeszłym roku mieliśmy zalew gier z Marianem.

Wczoraj wrzuciłem na Twitterze ankietę na temat tego co chcielibyście najbardziej zobaczyć na prezentacji podczas E3. Można jeszcze głosować ale już teraz widać, że BotW 2 i Nintendo Switch Pro są najbardziej pożądane. 🙂

1 komentarz do “[E3 2021] Gdzie oglądać prezentację Nintendo Direct?”

Dodaj komentarz