Nintendo Switch Mario Red & Blue Edition w Polsce

Advertisement

W zeszłym tygodniu Nintendo zaprezentowało nową wersję konsoli Nintendo Switch Mario Edition. Nie jest to Nintendo Switch Pro ale specjalna edycja z Mario, wieńcząca swoisto trzydziestopięciolecie gier z hydraulikiem. Konsola to sprzętowo dokładnie to samo co Nintendo Switch V2 z tym, że w specjalnych czerwono-niebieskich barwach kojarzonych z Mario (albo Spiderman’em 😉 ) Oto jak się prezentuje:

Mi bardzo przypadła do gustu, tak bardzo, że z chęcią bym wymienił mojego Switcha V1. Warto zauważyć, że jest to pierwsza specjalna edycja zmieniająca kolor samej konsoli a nie tylko dodająca nie niej specjalne wzorki. Mamy rownież specjalnego koloru JoyCony (to chyba ten sam kolor co wydane z okazji Super Mario Odyssey) oraz uchwyt łączący je w pada. Wszystko to prezentuje się rewelacyjnie. No może poza tą czarną nożką z tyłu konsoli która zedecydowanie psuje efekt.

Nintendo Switch Mario Edition można już zamawiać w Polsce. Jego cena to 1649 zł w MediaMarkt. Preorder już wystartował. Na stronach MediaExpert też już widniej ten produkt jednak sprzedaż jeszcze nie ruszyła i jest dostepny do zamówienia za 1599,99 zł. Avans sprzedaje konsole za 1599 zł. Ceny można również porównać na Ceneo. Premiera nowej wersji konsoli zapowiedziana jest na 12 lutego 2021 roku.